O nás

Naše restaurace

Martin Gondek

Majitelem a chef kuchařem restaurace Aroma je Martin Gondek s desetiletou zkušeností pražské restaurace La Boca a hotel Salvator v roce 2013 padesátou restauraci v České republice, kde jsem vyrostl a učil se novým zkušenostem a trendům zahraniční španělské a italské kuchyně pod předními pražskými kuchaři. V restauraci La Boca jsem našel  vášeň k vaření a současně ji považuji za mé hobby a ne jen práci.

Image

"Chceme pracovat svědomitě a odměnou nám jsou Vaše úsměvy za dobře odvedenou práci. Personál je vybrán a školen tak aby pro Vás vytvořil v daný moment ty nejpříjemnější podmínky."

"Přetváříme suroviny a služby v jedinečný okamžik jen pro Vás. Stálost našeho menu co se týče vybraných a čerstvých surovin od našich předních dodavatelů a zároveň proměna v dané období od jara až po zimu je naším jménem."

Naše restaurace

Chceme pracovat svědomitě a odměnou nám jsou Vaše úsměvy za dobře odvedenou práci. Personál je vybrán a školen tak aby pro Vás vytvořil v daný moment ty nejpříjemnější podmínky.

Image
Image

Profesionální personál

Základem každé fungující restaurace je kvalitní a příjemný personál. Dali jsme si záležet, abychom vybrali ty správné lidi, kteří s námi tvoří tvář Aroma restaurace. Věříme, že s námi budete spokojeni a že jsme schopni Vám nabídnout očekávané služby.

Objevte naši kuchyni

Kontakt

Palackého 1

27711 Neratovice 
+420 728 793 910
info@aromarestaurace.cz

Sledujte nás

Image

Otevírací doba

Pondělí - Čtvrtek
11:00 - 22:00
Pátek - Sobota
11:00 - 23:00
Neděle
11:00 - 20:00

aroma logo

 fb  instagram  tiktok